Bucuresti

Anunt Diamant Euroinstal

Euroinstal Bucuresti - este un jucător important în domeniul instalațiilor termice, sanitare și de ventilație, cu o experiență de peste 24 ani în domeniu.

Max Relax angajeaza

Max Relax

Detalii loc de munca

Telefon
0765562256
Categorie
Locuri de munca
Modificat
acum 1 an si 2 luni
Vizualizari
1246

Voteaza & Distribuie

Prezentare loc de munca

Avem un loc in echipa noastra!
Cautam un Reprezentant de vanzari care sa aiba urmatoarele calitati esentiale: pasiune, profesionalism, spirit intreprinzator!

Ce fel de persoana cautam:
Sa ai studii superioare si experienta de 1-2 ani in vanzari corporate
Sa ai abilitati de vanzare consultativa
Sa comunici cu talent atat verbal, cat si in scris
Sa cunosti limba engleza la un nivel avansat (preferabil)
Sa ai o atitudine pozitiva, zambitoare si deschisa
Sa fii proactiv si sa ai putere de convingere
Sa ai bune cunostinte de operare in Excel, Word si Outlook

Vei avea un punct in plus daca: Ai folosit un CRM

Descrierea jobului - Ce presupune acest job:
Vei contacta potentialii clienti, vei stabili intalniri si vei mentine relatiile stranse cu acestia.
Vei promova si vei oferta clientilor serviciile companiei.
Vei face informari periodice catre managerul de departament.
Cum vei fi recompensat(a) si motivat(a):
Vei avea un salariu motivant + comisioane generoase in functie de performanta individuala
Vei beneficia de telefon si laptop de serviciu
Vei face parte dintr-o echipa tanara, dinamica si entuziasta
Te vom ajuta sa te dezvolti profesional si personal
Iti vom oferi ocazia sa cunosti intreaga echipa in teambuilding-uri periodice si diferite evenimente extra office
Vom avea grija de sanatatea ta oferindu-ti fructe si sedinte de masaj la birou, in timpul programului de lucru.
Vei avea ocazia sa traiesti alaturi de noi experiente captivante, originale si incitante.

Descrierea companiei
Max Relax este primul si cel mai mare furnizor de servicii de On-Site Chair Massage din Romania. Misiunea noastra este sa ne implicam activ in imbunatatirea starii de sanatate a angajatilor din companii, prin prevenirea si tratarea afectiunilor musculo-scheletice, provocate de pozitia statica de la birou. Activam in 5 sedii principale – Bucuresti, Brasov, Cluj, Timisoara, Iasi - si acoperim un numar de 18 orase.

In prezent echipa noastra numara peste 60 de terapeuti in sediile din Bucuresti si din tara.