Program Grand Cinema Digiplex Baneasa Shopping City
in perioada 26 octombrie - 1 noiembrie 2012
AVANPREMIERE
Love is all you need (AP 12)
Te Iubesc oricum (AP 12)
Miercuri , Joi 21 :00
AVANPREMIERE
Upside Down (N15)
Intre doua lumi (N15)
Miercuri , Joi 21 :35
PREMIERE
Skyfall (AP12)
007: Coordonata Skyfall (AP12)
Vineri – Sambata 11:25 ,12:35 , 14:30 ,15 :40 ,17 :35 ,18 :45 ,20 :40 21 :50 , 23 :45
Duminica -11:25 ,12:35 , 14:30 ,15 :40 ,17 :35 ,18 :45 ,20 :40 21 :50, 23.45
Luni- Joi 11:25 ,12:35 , 14:30 ,15 :40 ,17 :35 ,18 :45 ,20 :40 21 :50
Beyond The Hills ( N15)
Dupa Dealuri ( N15)
Vineri 10:35, 15:55 ,21:00
Sambata 10:35, 15:55, 18:10
Duminica-Miercuri 10:35, 15:55, 21:25
Joi 14:40, 22:40
SALI SPECIALE
SALA GRAND ULTRA
Skyfall (AP12)
007: Coordonata Skyfall (AP12)
Vineri – Joi 10:30, 13:35,16:40, 19:45 ,22:50
GRAND STUDIOS/VIP
STUDIO 1
Skyfall (AP12)
007: Coordonata Skyfall (AP12)
Vineri –Duminica 12:45, 15:50 ,18:55 ,22:00
Luni 12:25 ,15:35
Marti 21:30
Miercuri, Joi 13:20 ,16:25 ,19:30 ,22:35
STUDIO 2
Skyfall (AP12)
007: Coordonata Skyfall (AP12)
Vineri –Duminica 11:45 ,14:50 ,17:55 ,21:00
Luni 14:00 ,17:10
Marti 20 :30
Miercuri , Joi 14 :20 ,17 :25 ,20 :30
PROGRAM
Hotel Transylvania (3D) DUB (AP12)
Hotel Transilvania (3D) DUB (AP12)
Vineri - 10:25 ,12:35 ,17:05
Sambata 11:00, 13:10, 16:00
Duminica – Joi 10:25 ,12:35 ,16:55
Hotel Transylvania (3D) Sub (AP12)
Hotel Transilvania (3D) Sub (AP12)
Vineri 10:40 ,14:45 , 18:50, 19:30, 21:45
Sambata 11:55, 17:30 , 20:05,
Duminica 10:30 , 14:45 , 18:50 , 21:35, 22:55
Luni 11:45 , 16:00 ,18:15 ,23:00
Marti – Joi 11:45 , 16:00 ,18:15, 20:30
Hotel Transylvania (2D) Sub (AP12)
Hotel Transilvania (2D) Sub (AP12)
Sambata 21 :20
Duminica –joi 19 ;35
Taken 2(N15)
Teroare in Istanbul(N15)
Vineri, Duminica – Joi 11;10 13;20 15;30 17;40 19;50 22;00
Sambata 12 ;15 14 ;25 16 ;35 18 ;50 21 ;00 23 ;10
7 Day’s in Havana (Ap12)
7 zile in Havana(Ap12)
Vineri ,Sambata 15 ;45
Duminica- Joi 15 :35
Sweet little lies (N15)
Minte-ma Frumos (N15)
Vineri , Duminica 10 ;40 12 ;45 19 ;40 , 22 :10
Sambata 10 ;30 19 ;40 22 ;10
Duminica 10 ;40 12 ;45 19 ;05 21 ;45
Luni ,Marti,Joi 12 ;45 19 ;05 21 ;45
Miercuri 10 ;45 12 ;45 19 ;05 21 ;45
Asterix and Obelix: God save Britannia (3D)(AP12)
Asterix si Obelix : In slujba Majestatii Sale (3D)(AP12)
Vineri 12;50 17;45 20;20 22;55
Sambata 11;45 16;40 19;15 21;50
Duminica – Joi 12;50 17;45 20;20
Tom Sawyer (AP12)
Tom Sawyer (AP12)
Vineri 18 ;30
Sambata 13 ;20
Duminica –JOI 13 ;10
Looper (N15)
Looper : Asasin in viitor (N15)
Vineri , Duminica , Luni ,Joi 13 ;15 15 ;50 18 ;25 20 ;55 23 ;25
Sambata 13 ;00 15 ;35 21 ;20
Marti 13 ;15 15 ;50 18 ;25 20 ;55 22 ;40
Miercuri 13 ;15 15 ;50 18 ;25 20 ;55 23 ;30
Sammy’s Adventures 2 (3D) DUB (AG)
Aventurile lui Sammy 2 (3D) DUB (AG)
Vineri 10;35 12;50 16;55
Sambata 11;00 14;05 18;10
Duminica 10;40 12;50 16;55
Luni-Joi 10;40 14;05
Paranorman(3D) AP12
Paranorman(3D) AP12
Vineri , Duminica –Joi 14 ;45
Sambata 15 ;20
Premium Rush (AP 12)
Premium Rush: Cursa fara frane (AP 12)
Vineri, Duminica-Joi 17 ;25
Hope Springs (N15)
Terapie De Cuplu (N15)
Vineri, Duminica – Miercuri 13 ;45 15 ;15
Sambata 13 ;45
Joi 12 ;30 15 ;15
Resident Evil :Retribution (3D) (N15)
Resident Evil: Rasplata (3D) (N15)
Vineri , Duminica 23;05
Luni-Marti 21:35
Of snails and men (Ap12)
Despre Oameni si Melci(AP12)
Vineri 22 ;30
Sambata 19 ;05
Duminica – Miercuri 19 ;10
Joi 17 ;50
Step Up Revolution (3D)(N15)
Dansul Dragostei 4: Revolutia (3D)(N15)
Vineri ,Duminica 21;00
Sambata 22;20
Luni – Joi 22;55
Tinker Bell: Secret of the Wings 2D DUB(AG)
Tinker Bell: Clopotica si secretul aripilor 2D DUB (AG)
Vineri , Duminica –Joi 10 ;35
Sambata 10 ;30
The Expendables 2 (N15)
Eroi de Sacrificiu’ 2 (N15)
Luni – Joi 18;40
To Rome with Love (AP12)
Din Dragoste pentru Roma(AP12)
Vineri 12;55
Sambata 10;50
Duminica, Joi 10;40
Luni , Marti 10;40 21;10
Miercuri 10;40 22;45
Brave 3D DUB (AG)
Neinfricata (AG)
Vineri , Duminica – Joi 10;30
Sambata 14;20
Brave 3D SUB (AG)
Neinfricata (AG)
Vineri , Duminica – Joi 15;25