Bucuresti

Autogara Filaret

Detalii

Adresa
Bucuresti, Strada Gara Filaret, nr. 1
Telefon
0213360692
Categorie
Gari /Autogari / Aeroporturi
Modificat
acum 1 saptamana si 1 zi
Vizualizari
12699

Voteaza & Distribuie

Prezentare

Autogara Filaret din Bucuresti

  • Plecari
  • Ora
  • Catre
  • Companie

05:30
Frumusani

Sir Impex

05:40
Campulung (Arges)
Autotrans Calatori Filaret

05:45
Prundu (Giurgiu)
Leon Trans

06:00
Potlogi
Autotrans Calatori Filaret

06:00
Frumusani
Sir Impex

06:00
Targu Jiu
EUROADY MAXI-TAXI

06:15
Zimnicea
Autotrans Calatori Filaret

06:30
Ciurari
Autotrans Calatori Filaret

06:30
Nehoiu
Autotrans Calatori Filaret

06:30
Valea Dragului
MOTOTOLEA COM SERV

06:30
Frumusani
Sir Impex

06:40
Stoenesti (Giurgiu)
OMERTA IMPEX

07:00
Calarasi (Calarasi)
Autotrans Calatori Filaret

07:00
Gostinari
MOTOTOLEA COM SERV

07:00
Vizuresti
ROCEVI IMPEX

07:00
Branistari
Liber Trans Com

07:00
Prundu (Giurgiu)
SMARANDA

07:15
Valea Dragului
MOTOTOLEA COM SERV

07:15
Stejaru (Giurgiu)
OMERTA IMPEX

07:30
Calafat
Autotrans Calatori Filaret

07:30
Moreni
Autotrans Calatori Filaret

07:30
Mihai Bravu
Gitour S.A.

07:30
Gostinari
MOTOTOLEA COM SERV

07:30
Frumusani
Sir Impex

08:00
Poiana De Jos
Autotrans Calatori Filaret

08:00
Radovanu
Autotrans Calatori Filaret

08:00
Potlogi
Autotrans Calatori Filaret

08:00
Valea Dragului
MOTOTOLEA COM SERV

08:00
Frumusani
Sir Impex

08:00
Nehoiu
TransCom '94

08:30
Valea Dragului
MOTOTOLEA COM SERV

08:30
Frumusani
Sir Impex

08:45
Fantanele (Teleorman)
TRANS SO-MI IMPEX

09:00
Valea Dragului
MOTOTOLEA COM SERV

09:30
Alunis (Dambovita)
Autotrans Calatori Filaret

09:30
Frumusani
Sir Impex

09:30
Prundu (Giurgiu)
SMARANDA

09:45
Valea Dragului
MOTOTOLEA COM SERV

10:00
Drobeta Turnu Severin
ASTRA TRANSPORT

10:00
Frumusani
Sir Impex

10:00
Nana
Vlaciu

10:30
Valea Dragului
MOTOTOLEA COM SERV

10:30
Frumusani
Sir Impex

10:45
Stejaru (Giurgiu)
OMERTA IMPEX

11:00
BrnoPraga
Orlan

11:00
Potlogi
Autotrans Calatori Filaret

11:00
Prundu (Giurgiu)
Gitour S.A.

11:00
Gostinari
MOTOTOLEA COM SERV

11:30
Stanesti (Dambovita)
Autotrans Calatori Filaret

11:30
Ciurari
Autotrans Calatori Filaret

11:30
Mihai Bravu
Gitour S.A.

11:30
Suceava
Lorion

11:30
Gostinari
MOTOTOLEA COM SERV

11:30
Valea Dragului
MOTOTOLEA COM SERV

11:30
Frumusani
Sir Impex

11:45
Odaia
Comanto 94

12:00
Valea DraguluiValea Dragului
MOTOTOLEA COM SERV

12:00
Frumusani
Sir Impex

12:00
Iasi
SAMSON INTERNATIONAL GROUP SRL

12:30
Prundu (Giurgiu)
Gitour S.A.

12:30
Stoenesti (Giurgiu)
OMERTA IMPEX

12:30
Frumusani
Sir Impex


12:30
Bisca Chiojd
TransCom '94

13:00
Valea Dragului
MOTOTOLEA COM SERV

13:00
Varlaam
TransCom '94

13:00
Nehoiu
TransCom '94

13:00
Brezoaia
Ognivia

13:00
BrnoPraga
Orlan


13:15
Prundu (Giurgiu)
Gitour S.A.

13:30
Frumusani
Sir Impex

13:30
Ramnicu ValceaCluj-NapocaBaia Mare
TransCom '94

14:00
Poiana De Jos
Autotrans Calatori Filaret

14:00
Poiana Rusului
Farm Divers

14:00
Prundu (Giurgiu)
Gitour S.A.

14:00
Valea Dragului
MOTOTOLEA COM SERV

14:00
Frumusani
Sir Impex

14:00
Nehoiu
TransCom '94

14:00
Drobeta Turnu Severin
TRANSPORT PUBLIC

14:15
Bradet
Farm Divers

14:30
Ciurari
Autotrans Calatori Filaret

14:30
Mirau
DIC IMPEX

14:30
Piersinari
MONDOTRANS

14:30
Valea Dragului
MOTOTOLEA COM SERV

14:30
Boteni
VULTURUL&COMPANY

14:45
Oltenita
Millenium Trans Impex

15:00
Gostinari
MOTOTOLEA COM SERV

15:15
Fantanele (Teleorman)
TRANS SO-MI IMPEX

15:25
Calarasi (Calarasi)
C&I Grup International

15:30
Potlogi
Autotrans Calatori Filaret

15:30
Nana
Autotrans Calatori Filaret

15:30
Dragasani
GRIL IMPEX

15:30
Gostinari
MOTOTOLEA COM SERV

15:30
Valea Dragului
MOTOTOLEA COM SERV

15:30
Frumusani
Sir Impex

15:40
Baleni Sarbi
Grup ATYC

15:45
Branistari
Liber Trans Com

15:45
Prundu (Giurgiu)
SMARANDA

16:00
Sabareni
GSM Trans

16:00
Prundu (Giurgiu)
ANBO

16:00
Zimnicea
Autotrans Calatori Filaret

16:00
Frumusani
Sir Impex

16:00
Valea Muscelului
TRANSMUNTENIA

16:15
Ciuperceni
Alpin Star

16:30
Sabareni
GSM Trans

16:30
Radovanu
Autotrans Calatori Filaret

16:30
Valea Dragului
MOTOTOLEA COM SERV

16:30
Stejaru (Giurgiu)
OMERTA IMPEX

16:30
Stoenesti (Giurgiu)
OMERTA IMPEX

16:55
Bilciuresti
Grup ATYC

17:00
NanaNana
Vlaciu

17:00
Mihai Bravu
C&I Grup International

17:15
Prundu (Giurgiu)
SMARANDA

17:30
Crivat
Autotrans Calatori Filaret

17:30
Bilciuresti
Grup ATYC

17:30
Valea Dragului
MOTOTOLEA COM SERV

17:30
Gostinari
NICK TRANS COM

17:30
Frumusani
Sir Impex

17:30
BrezoaiaBrezoaia
Ognivia

18:00
Frumusani
Sir Impex

18:30
Gostinari
MOTOTOLEA COM SERV

18:30
Valea Dragului
MOTOTOLEA COM SERV

18:45
Poiana De Jos
Autotrans Calatori Filaret

19:00
Ciurari
Autotrans Calatori Filaret

19:00
Prundu (Giurgiu)
Gitour S.A.

19:00
Valea Dragului
MOTOTOLEA COM SERV

19:20
TimisoaraBaile Herculane
Lututrans

19:30
Prundu (Giurgiu)
Leon Trans

19:30
Valea Dragului
MOTOTOLEA COM SERV

19:30
Frumusani
Sir Impex

20:00
Valea Dragului
MOTOTOLEA COM SERV

20:00
Frumusani
Sir Impex

20:00
Mihai Bravu
SMARANDA

20:00
Chisinau
Veralis-Tur

20:30
Frumusani
Sir Impex

22:00
Frumusani
Sir Impex

Sosiri
  • Ora
  • De la
  • Companie
00:00
GiurgiuGiurgiuGiurgiuGiurgiuGiurgiu
Nelma Tour

05:28
Gostinari
NICK TRANS COM

05:41
Prundu (Giurgiu)
Leon Trans

05:47
Stoenesti (Giurgiu)
OMERTA IMPEX

05:50
Giurgiu
Nelma Tour

05:51
Sabareni
GSM Trans

06:00
Valea Dragului
MOTOTOLEA COM SERV

06:00
Branistari
Liber Trans Com

06:06
Stejaru (Giurgiu)
OMERTA IMPEX

06:11
Prundu (Giurgiu)
Gitour S.A.

06:16
Ciuperceni
Alpin Star

06:17
Bilciuresti
Grup ATYC

06:28
Gostinari
MOTOTOLEA COM SERV

06:30
Valea Dragului
MOTOTOLEA COM SERV

06:30
Nana
Vlaciu

06:33
Radovanu
Autotrans Calatori Filaret

06:33
Ciurari
Autotrans Calatori Filaret

06:40
Mihai Bravu
Gitour S.A.

06:41
Prundu (Giurgiu)
SMARANDA

06:42
Brezoaia
Ognivia

06:51
Sabareni
GSM Trans

07:00
Valea Dragului
MOTOTOLEA COM SERV

07:01
Drobeta Turnu Severin
TRANSPORT PUBLIC

07:02
Bilciuresti
Grup ATYC

07:02
Frumusani
Sir Impex

07:04
Poiana De Jos
Autotrans Calatori Filaret

07:09
Baleni Sarbi
Grup ATYC

07:30
Valea Dragului
MOTOTOLEA COM SERV

07:32
Frumusani
Sir Impex

07:37
Fantanele (Teleorman)
TRANS SO-MI IMPEX

07:41
Prundu (Giurgiu)
SMARANDA

07:43
Crivat
Autotrans Calatori Filaret

07:45
Piersinari
MONDOTRANS

07:53
Oltenita
Millenium Trans Impex

08:00
Valea Dragului
MOTOTOLEA COM SERV

08:02
Frumusani
Sir Impex

08:04
Mirau
DIC IMPEX

08:11
Boteni
VULTURUL&COMPANY

08:12
Bradet
Farm Divers

08:12
Brezoaia
Ognivia

08:21
Bisca Chiojd
TransCom '94

08:30
Zimnicea
Autotrans Calatori Filaret

08:30
Valea Dragului
MOTOTOLEA COM SERV


08:31
Prundu (Giurgiu)
ANBO

08:58
Calarasi (Calarasi)
C&I Grup International

08:59
Varlaam
TransCom '94

09:02
Frumusani
Sir Impex

09:15
Valea Dragului
MOTOTOLEA COM SERV

09:18
Ciurari
Autotrans Calatori Filaret

09:20
Giurgiu
Nelma Tour

09:26
Potlogi
Autotrans Calatori Filaret

09:28
Gostinari
MOTOTOLEA COM SERV

09:30
Poiana Rusului
Farm Divers

09:32
Frumusani
Sir Impex

09:40
Mihai Bravu
Gitour S.A.

09:41
Prundu (Giurgiu)
Gitour S.A.

09:43
Vizuresti
ROCEVI IMPEX

09:45
Nehoiu
TransCom '94

09:53
Odaia
Comanto 94

09:57
Stoenesti (Giurgiu)
OMERTA IMPEX

09:58
Gostinari
MOTOTOLEA COM SERV

10:00
Valea Dragului
MOTOTOLEA COM SERV

10:00
Branistari
Liber Trans Com

10:02
Frumusani
Sir Impex

10:06
Stejaru (Giurgiu)
OMERTA IMPEX


10:10
Nana
Autotrans Calatori Filaret

10:16
Dragasani
GRIL IMPEX

10:18
Ciurari
Autotrans Calatori Filaret

10:30
Nehoiu
TransCom '94

10:41
Prundu (Giurgiu)
Leon Trans

11:00
Valea Dragului
MOTOTOLEA COM SERV

11:02
Frumusani
Sir Impex

11:32
Frumusani
Sir Impex

11:41
Potlogi
Autotrans Calatori Filaret

11:41
Prundu (Giurgiu)
SMARANDA

12:02
Frumusani
Sir Impex

12:15
Valea Dragului
MOTOTOLEA COM SERV

12:50
Giurgiu
Nelma Tour

13:00
Valea Dragului
MOTOTOLEA COM SERV

13:02
Frumusani
Sir Impex

13:28
Gostinari
MOTOTOLEA COM SERV

13:32
Frumusani
Sir Impex

13:34
Poiana De Jos
Autotrans Calatori Filaret

13:41
Prundu (Giurgiu)
SMARANDA

13:58
Alunis (Dambovita)
Autotrans Calatori Filaret

14:00
Valea Dragului
MOTOTOLEA COM SERV

14:00
Nana
Vlaciu

14:02
Frumusani
Sir Impex

14:10
Mihai Bravu
C&I Grup International

14:20
Giurgiu
Nelma Tour

14:28
Gostinari
MOTOTOLEA COM SERV

14:33
Radovanu
Autotrans Calatori Filaret

14:36
Stejaru (Giurgiu)
OMERTA IMPEX

14:36
Valea Muscelului
TRANSMUNTENIA

14:41
Potlogi
Autotrans Calatori Filaret

14:49
Stanesti (Dambovita)
Autotrans Calatori Filaret

15:00
Valea Dragului
MOTOTOLEA COM SERV

15:01
Drobeta Turnu Severin
ASTRA TRANSPORT

Filtre

Tip: Autogara