București
Bucuresteni.ro

Emeric Trio in Club Mojo 1 martie 2011

Detalii petrecere/concert

CategoriePetreceri / Concerte
Adăugat25.02.2011
Modificat12.09.2013
Vizualizări672

Votează & Distribuie

Emeric Trio in Club Mojo 1 martie 2011

Prezentare petrecere/concert

Iata ca a venit primavara. Sau cel putin in calendar a venit.



Odata cu sosirea ei e-Folk impreuna cu MoJo Brit Room continua serile de poveste alaturi de interpretii de folk consacrati sau mai putin consacrati.



Pe 1 Martie invitam alaturi noi toate doamnele si domnisoarele sa sarbatoreasca inca o zi speciala alaturi de " Nebunul de Alb al Folku-lui romanesc".



Emeric Imre va da curs invitatiei celor de la e-Folk Events pentru a revenii a 5-a oara in clubul MoJo BritRoom. De aceasta data nu va veni singur ci alaturi de Sorin Zamfir (tobe) si Gabriel Ghita (Clape).



Sub denumirea de "EMERIC TRIO" cei 3 promit tuturor un show exceptional din care nu vor lipsi piese precum: "Nebun de Alb", "Juramant", "Hai Iubito", "Buna varianta rea" dar si multe alte piese din repertoriul propriu si nu numai.



Asadar marti 1 Martie 2011 va invitam la un show exceptional alaturi de Emeric Imre si invitatii sai.



Pretul unui bilet este de 15 ron respectiv 10 ron pentru elevi si studenti.



Pentru contact & rezervari : 0751.229.308 / 0760.263.496



Un eveniment marca e-Folk Events.